MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10403255
nr 1040 3255
Byrå
1880-tal, längd: 109 cm, djup: 50 cm, höjd: 89 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 maj 2016
kl 18:47:00
100 kr
150 kr